Ten wpis jest realizacją posta: Moodboard nr 3/2016 – Zieleń.

Jak na razie jedyną zieloną rzeczą w mojej szafie jest widoczna na zdjęciach kurtka od polskiej marki A2. Oczywiście nie poprzestanę tylko na jednym elemencie… Co najbardziej mnie w tym ubraniu urzeka, to rzecz jasna kolor. Nie mówimy tu o zgniłej barwie, która jest najbardziej spotykana na tego typu ubraniach, kojarzonych na ogół ze stylem militarnym,  tylko o głębokiej butelkowej zieleni. Taka odsłona zieleni jest moją ukochaną.

Mam dobrą wiadomość. Przez tydzień – do następnej niedzieli, w sklepie A2 można wykorzystać rabat – 15%, wpisując po zrobieniu zamówienia hasło: KLASYCZNIE. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że rabat obowiązuje na wszystko – również na to, co jest już przecenione. Także można mieć w szafie coś ładnego od polskiego projektanta za stosunkowo niedużą kasę. zielona kurtka i bluzka w paskiKurtka – A2, bluzka – Benetton, spodnie – Levi’s, buty – Vagabond, torebka – Wittchen, szal – Monika Kamińskazielony żakiet

zielona kurtka a2

Pogoda świetna, można już nosić buty na gołą nogę. Tak jak pisałam wcześniej, będę jeszcze szukać dla siebie krótszych spodni, odsłaniających bardziej kostkę oraz powiększać kolekcję wiskozowych i bawełnianych bluzek. W planach mam również zielony portfel, skórzaną ramoneskę oraz sportowe buty. Cały czas rozmyślam też nad torebkami: zieloną i ciemnoróżową. Z szafy znikną wszystkie rzeczy, które nie odpowiadają takiemu uniformowi, jak ten pokazany tutaj lub lekko zmodyfikowanemu – ze spódnicą. Musi zostać tylko to, po co sięgam najczęściej. Szykują się duże porządki :)

Czy pozbyłyście się na wiosnę jakichś ciuchów? Czy pożegnałyście się ostatecznie z jakimiś fasonami?