Zestaw wygodny – zestaw codzienny. I mała torebeczka znowu wyciągnięta. A to dlatego, że ten płaszcz ma bardzo duże i wygodne kieszenie, w których można schować np. torbę ekologiczną i nie będzie tego wcale widać. Tak więc jeszcze nie skreśliłam całkowicie małych torebek :)

A to taki typowy zestaw na każdy dzień – wygodny płaszcz, szybkie zamotanie szalika i botki. Sztruksy są dla mnie tak wygodne, że już teraz wcale nie mam ochoty na materiałowe spodnie a’la dresy i trampki, tylko właśnie najbardziej komfortowe są sztruksy i botki. I wygląda to o wiele zgrabniej i mniej sportowo.

Płaszcz A2
Sztruksy H&M
Buty Fiore di Lucia Milano
Torebka DKNY
Kolczyki Kajo

 

Na hasło A2Friends
rabat 15% na wszystko
w sklepie A2
do 18 listopada

Na hasło UBIERAJSIEKLASYCZNIE15
rabat 15% na wszystko
w sklepie Kajo
do końca listopada

To jest właśnie mój jesienno-zimowy uniform – będę zmieniać tylko od czasu do czasu spodnie na czarne jeansy, torebkę na pojemniejszą (chyba tę brązową najczęściej) i prawdopodobnie zamiast zielonego szala częściej będę nosić czarny. Wyobraźcie sobie, że planuję czapkę na tę zimę (ja nie noszę czapek w zasadzie, a założyć ramoneskę na mróz – no problem haha). Już poprosiłam mamę o zrobienie na drutach i to brązowej, a nie czarnej, a więc podwójne zaskoczenie :)

Dzisiaj pytam Was o Wasz obecny uniform. Ale pytając o to, nie mam na myśli „pobożnych życzeń”, tylko o zestaw, który instynktownie wybieracie z rana, który jest na tyle oczywisty, że zawsze jakoś tak magicznie leży na wyciągnięcie ręki w szafie. Bo u mnie to jest właśnie zestaw tego typu. Pod płaszczem mam zwykłą czarną bluzkę z długimi rękawami. Jak wychodzę pierwszy raz z domu na szybko i z samego rana nie mam makijażu i kolczyków – reszta bez zmian. A Wy?