fbpx

ANALIZA

Z powodu prac nad książką zawieszam robienie pełnych analiz kolorystycznych online i wprowadzam nową usługę: szybką analizę kolorystyczną. Przetestowałam już to rozwiązanie na kilku osobach, które wyraziły chęć na pełną analizę i widzę, że ma to się szansę sprawdzić przy osobach, które chciałyby przede wszystkim poznać swój typ urody.

Oto jak przebiega cały proces:

  1. Wysyłasz mi maila ze swoimi zdjęciami na adres: maria@ubierajsieklasycznie.pl
  2. Jeśli zdjęcia są ok, odsyłam Ci odpowiedź z danymi do przelewu. Jeśli nie są w porządku, piszę co trzeba jeszcze dosłać.
  3. Po zaksięgowaniu przelewu w ciągu paru dni (nie więcej niż 5) wysyłam Ci analizę.

W mailu od Ciebie potrzebuję:

  • jak największej ilości twoich zdjęć w różnych kolorach (bez makijażu). [Chodzi o to, żebyś zrobiła sobie jak najwięcej zdjęć w świetle dziennym z różnymi materiałami przyłożonymi do szyi (jak golf). To mogą być ręczniki, bluzy, koszulki, jakieś skrawki, pościele – nieistotne co to, ważne by było dużo kolorów.]

Jeśli masz wzorzyste rzeczy, również z nich korzystaj. Koniecznie musi być zdjęcie z czarnym i białym kolorem przy twarzy. Im więcej kolorów zrobisz, tym będę pewniejsza w analizie.

  • kilku zdjęć w różnych kolorach szminek, ale każde z nich w tym samym kolorze materiału przy twarzy, najlepiej czarnym lub białym. [Czyli na przykład zdjęcia w różowej, brązowej, czerwonej szmince, wszystkie trzy z białym materiałem przy twarzy.]
  •  zdjęć w różnej biżuterii – kolczykach, klipsach lub naszyjniku i też w tym samym kolorze materiału przy twarzy: białym lub czarnym.
  • twojego opisu – kilka słów o kolorach, które na sobie widzisz – oczach, włosach, skórze, bym mogła zweryfikować czy to, co widzę na zdjęciach i to, co piszesz jest dla mnie tożsame.

Analiza obejmuje określenie Twojego typu urody i podział zdjęć na korzystne i niekorzystne. Wyceniam tę usługę na 100zł. Jeśli wrócę do pełnych analiz – wraz z poradami dotyczącymi stylu i tworzenia indywidualnej palety, będę o tym informować w tym miejscu.

Zamknij
Ta strona używa plików cookies. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Akceptuję