Pojęcie uniformu pasuje do tego stylu bardziej niż do innych. W stylu podróżniczym chodzi właśnie o to, by ograniczać brane ze sobą rzeczy. Musisz trafiać z ubraniami w dziesiątkę. Zbędny bagaż jest niepożądany.

Ubrania mają prostą formę i niewyszukane kolory. Ograniczyłabym paletkę kolorystyczną do neutrali: czerni, granatu i bieli. W zależności od typu urody dodałabym brązy, zieleń i szarości. Propozycja na cieplejsze dni to spodenki i przepuszczający powietrze luźny top. Do tego w zależności od przeznaczenia: bluza przylegająca do ciała i buty outdoorowe albo kostium kąpielowy i sandały. Dodatki troszkę ekstrawaganckie, zegarek i okulary przeciwsłoneczne w kolorze bieli.

sportowy minimalizm

Parka z kapturem wydaje mi się bardzo uniwersalną podstawą stroju na chłodniejszą pogodę. Do tego w zależności od długości trasy i potrzeby zabrania określonej ilości rzeczy większy plecak lub torba na ramię oraz wygodne buty. Jeansy można zastąpić dowolnymi spodniami, najważniejsza jest rzecz jasna wygoda. Charakteru całości dodaje wyrazisty szalik we wzór.styl dla aktywnychPrzy wyborze uniformu trzeba kierować się w przypadku tego stylu warunkami klimatycznymi, potrzebą wygody oraz możliwościami bagażowymi. Co według Was jest najbardziej uniwersalną częścią garderoby, która pasowałaby do tego stylu?