Sportowa elegancja w wielkim uproszczeniu polega na takim dobieraniu stroju, żeby czuć się komfortowo przy zmianie obuwia ze sportowego na eleganckie i nie musieć przy okazji nic zmieniać w ubiorze. Taką to właśnie definicję sobie stworzyłam i się tego trzymam. Poniższe kolaże zostały zrobione z elementów, które znajdują się w osiągalnych na polskie warunki sklepach internetowych. Oto jak widzę sportową elegancję.

Musi być wygodnie, ale przy okazji „schludnie”. Wybaczcie to słowo, ale czasem trudno być schludnym w sportowym obuwiu. Głównym warunkiem, który nam tę schludność zagwarantuje jest spójność kolorów. Nawet legginsy, tunika i najki będą wyglądać reprezentacyjnie, gdy nie będziemy szaleć z kolorami i zostaniemy w jednej tonacji. Szarość bardzo lubi czerń i srebro, tutaj nie sposób się pomylić.

Sportowa elegancja - sklepy internetowe

Torebka damska
sklep.wittchen.com

Nie odkryję Ameryki – czarna tunika, wąskie jeansy i kardigan zawsze się sprawdzą. Naprawdę nie trzeba kombinować, ponieważ im prostsze elementy znajdą się w szafie, tym łatwiej później przyjdzie nam je łączyć. Tylko dodatkami zmienia się charakter stroju. Coś kolorowego i zabawnego dopełni nam sportowy zestaw. Metaliczna szpilka i skromny naszyjnik pokieruje nas w bardziej elegancką stronę.

Sportowa elegancja - sklepy internetowe 2ONLY grey cardigan
225 PLN – zalando.co.uk

MALVA
tatuum.com

Spodnie B.Young Jill P

dunkashop.com

New Balance – Buty WL574CPT niebieski – obuwie damskie marki New…

answear.com

BRANSOLETKA

perhapsme.com

Kimberley 3618-383 Vagabond (Srebrny): bezpłatna dostawa Czółenka…

sarenza.pl

Medicine Naszyjnik Last Christmas

answear.com

A tutaj prościej być nie może. Każdy ma czarne spodnie z materiału. Najzwyklejsza gładka bluzka i takie spodnie są w stanie ubrać nas na każdą okazję. Co będzie stanowiło o wyjątkowości takiego stroju to dodatki. Jeżeli strój taki prosty, to dodatkami warto pójść na całość. Niech to będzie niebieski, fioletowy czy złoty… Ja wybrałam burgund.

Sportowa elegancja - sklepy internetowe 3Sisley kohls pants
zalando.co.uk

BLUZKA

perhapsme.com

Torba HILFIGER DENIM zoe clutch

stendi.pl

Szal Soya Lini 1

dunkashop.com

Adidas Choleah Sneaker PL W – kolor różowy i jego odcienie – Buty…

butysportowe.net

TAMARIS Pilutaz

sarenza.pl

Bransoletka BERRIES SOSHINE 03

mostrami.pl

Sportowa elegancja jest łatwa. I to jej w ogóle nie umniejsza. Bo ona ma służyć kobiecie i sprawić, że będziemy się na co dzień zajmować bardziej wartościowymi rzeczami niż zastanawianie się: W co się mam przebrać?