Prawdziwa Maria wróciła. Same dobrze wiecie, co znaczy prawdziwa. Po komentarzach pod poprzednim postem wiem, że to wiecie. Mocny makijaż, ciemne kolory, liście, złoto – to ja. Zabawne, bo ja porównując te dzisiejsze zdjęcia z poprzednimi też to doskonale widzę. Ale jak widać, człowiek ma wrodzoną skłonność do eksperymentów i szukania również tam, gdzie niekoniecznie może być dla niego dobrze.

A więc mam już czarną spódnicę Palmę i mam dla Was zniżkę 20% do Warsztatu Pracy. Zniżka obowiązuje  od 18 maja przez tydzień na cztery produkty (hasło: Palma):

Ale zerknijcie też na inne produkty, bo w sklepie są naprawdę spore przeceny!

Bluzka H&M
Spódnica Warsztat Pracy
Torebka Lauren Ralph Lauren
Pasek vintage
Baleriny Deichmann

Zniżka 20% na 4 palmy
w sklepie Warsztat Pracy
hasło: Palma
od 18 do 25 maja
edit: z przyczyn technicznych
zniżka została już naliczona, nie trzeba wpisywać kodu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kochane, zerknijcie na konkurs organizowany przez Miugo! Można wygrać zegarek i moją książkę :)

Przypominam też, że jutro spotkanie autorskie w Krakowie, a w sobotę jestem na PGE Narodowym na Targach Książki. Tutaj jest plan stadionu, będę na Was czekać na poziomie 0 na stanowisku Znaku – D9/63 o godz. 11:00.

Wzór liściasty, leśny, drzewny jest jak wiecie teraz u mnie na topie :) Bardzo Was proszę o obserwowanie mnie na instagramie, bo będę teraz nagrywać sporo insta stories. Mam zamiar przygotować się w ten sposób do kręcenia filmów (sprzęt jest, tematy filmów rozpisane) i przy okazji dzielić się z Wami różnymi radami, które dotyczą głównie kolorów, moich odkryć, makijażu i mody, a które wydają mi się zbyt krótkie, by robić je w formie wpisów.

Pytanie do Was: jaki jest Wasz JEDEN ulubiony wzór? Top of the top. Jakie rzeczy macie właśnie w tym wzorze?