Ostatnia już odsłona najbardziej skrajnych pór roku zestawionych z pięknymi widokami. Inspiracja naturą dla wszystkich kobiet.

Intensywna (ciemna) jesień

To zdjęcie prezentuje istotę intensywnej jesieni. Kobieta o tym typie urody jest jak spokojne morze w czasie poprzedzającym burzę. Ogromne nasycenie ciemnych barw. Piasek, który przyjmuje wszystkie odcienie brązu. Morze łączące w sobie najciemniejszą stronę niebieskiego i zielonego. Całość utrzymana w raczej ciepłej kolorystyce, ale mimo wszystko nie jest to ciepło zdecydowane. Na niebie szaleje szarość i fiolet. Zza chmur nieśmiało połyskuje słońce – wyobraź sobie teraz złotą biżuterię wyeksponowaną na szlachetnych barwach: morskim, czekoladowym brązie i wysublimowanych fioletach. Takie połączenia kolorów wymyśla tylko natura. Intensywnej jesieni nie straszna ciemność.

intensywna jesieńźródło: www.elliedot.blogspot.com

Intensywna (ciemna) zima

Intensywna zima to burza w pełni. Tylko i wyłącznie ciemność, która jest mieszanką nasyconych kolorów. Wszechobecna czerń. Ale gdy przyjrzysz się bliżej, niebo nosi w sobie ciężki granat, fiolet i szarość. Gdy to wszystko rozświetlisz piorunem, czytaj srebrną biżuterią, efekt będzie niesamowity. Nic nie zrobi takiego wrażenia jak przełamanie mroku światłem. Na tym powinny bazować intensywne zimy. Nie liczy się tak bardzo czy barwy są ciepłe czy zimne. Najważniejsza jest moc koloru. Tylko noc i burza może oddać siłę barw intensywnej zimy.

intensywna zimaźródło: www.4hdwallpapers.com

Delikatna (jasna) wiosna

Piękno rafy koralowej jest odzwierciedleniem barw występujących na ciele delikatnej wiosny. Świeże i delikatne zarazem, ale co najważniejsze jasne kolory pasują do takich osób, ponieważ natura wie, co robi. Na jasnej wiośnie nawet niebieski wygląda ciepło. Ten typ urody będzie cudownie łączył złoto i błękit. Mimo, że rafa koralowa tryska kolorami to trudno nie widzieć w tym harmonii. Chaos jest oddalony o mile świetlne od jasnych wiosen. Tak jak w przypadku delikatnego lata spokój odnajduje się w subtelności kolorów.

delikatna wiosnaźródło: www.wallpaperdev.com

Delikatna (jasne) lato

Jasne lato jest spokojem, jest oazą do której każdy chciałby dotrzeć. Jest świeżym niebem jeszcze bardziej malowniczym niż dzieło malarza. Jest białym słońcem, któremu na niebie towarzyszą jeszcze bielsze chmury. Jest najczystszym na ziemii morzem w którym zawsze widać dno. Jest delikatną falą, która kończy się subtelną pianą. Jasne lato jest najpiękniejsze w otoczeniu błękitów. Nie ma tu miejsca na kontrasty i agresję. Natura stworzyła Cię subtelną, pielęgnuj tę cechę w swoim wyglądzie.

delikatne latoźródło: www.macwallpaper.org

Udało Wam się zidentyfikować własną porę roku?