Tym razem bardziej kobiecy krój płaszcza i zwyczajna wełniana sukienka pod spodem, grube rajstopy i botki. Zupełnie wygodnie, to też może być uniform, ale mam wrażenie, że głęboki kolor płaszcza i takie dopasowanie sprawiają, że całość jest elegancka. Miałam tego dnia czarny szalik wełniany, ale zdjęłam go do zdjęć, żeby pokazać jak płaszcz się układa na dekolcie.

Płaszcz Pro-be
Buty Bayla
Torebka Massimo Dutti

 

Na hasło klasycznie
rabat 10% na wszystko
w sklepie Pro-be
do 06 grudnia

Na hasło MARIA
rabat 20% na nieprzecenione rzeczy
w sklepie Bayla
do końca listopada

Ten płaszcz jest lekko zmodyfikowaną wersją znanego Wam już zielonego płaszcza. Chcę tylko zaznaczyć, że tym razem mam na sobie rozmiar S, a płaszcz zielony był w rozmiarze M. Troszkę schudłam, dlatego zeszłam o rozmiar i chciałam żeby bordowy płaszcz był głównie do sukienek, więc zależało mi na takim dopasowaniu. Zielony płaszcz nadal jest na mnie dobry, bo nic się raczej nie zmieniło jeśli chodzi o rozmiarówkę marki i można po prostu kupić swój rozmiar.

Nie robię żadnego zestawienia na Black Friday, ale mam zamiar kupić kilka rzeczy, jeśli akurat będą promocje w tych sklepach – bluzki z kotami dla Zośki i buty prawdopodobnie też z kotami; wypatrzyłam sobie naszyjnik, ale to stacjonarnie; jeszcze rozmyślam nad czerwonymi cieniami i podoba mi się kilka rzeczy z Zary, tylko nie wiem czy jutro będą mieć rabaty. Czy Wy planujecie zakup czegoś jutro lub wiadomo Wam coś o jakiejś mega-hiper-super promocji w jakimś sklepie :) ?