Śmiało można mi dzisiaj zarzucić, że dałam bardzo górnolotny tytuł wpisu :) Ale cholera, nigdy nie byłam pod takim wrażeniem. Przyszedł do mnie trencz z Pro-be i muszę po prostu z całego serca Wam go zarekomendować! Jest idealny. Nie można się do niczego przyczepić. Ma piękny głęboki kolor, podszewkę, jakościowo to jest top of the top. Ania Probe-Kreft zrobiła w tym sezonie dwa modele okryć wierzchnich w dwóch kolorach: płaszcz z kapturem i trencz w granacie i w beżu, tutaj można je zobaczyć i kupić. Bardzo minimalistycznie, ale widać, że w rzeczy włożyła całe serce.

Płaszcz Pro-be
Buty Abril Flowers
Torebka Massimo Dutti

Zniżka 10%
na kolekcję wiosenną Pro-be
hasło: klasycznie
do 27 kwietnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukienka jest dokładnie długości płaszcza, ale nadrabiam sobie te odkryte nogi golfem przy dekolcie :)

Chciałam Wam jeszcze polecić zapisanie się do klubów zakupowych. W sumie jakoś wcześniej się nie zapisywałam, ale teraz zaglądam często do Zalando Lounge i Limango. Właśnie w tym ostatnim kupiłam te skórzane czółenka ze zdjęć, z tego co pamiętam za około 150zł, a są niezwykle wygodne i ładnie zrobione. A na Zalando Lounge, dzięki czujności moich czytelniczek kupiłam upragnioną chustę Versace!

Niestety nie pamiętam nazwy sklepu, w którym kupiłam szal. Wyhaczyłam go na targach azjatyckich w Warszawie na stoisku z szalami i biżuterią indyjską.

Jakie okrycia wierzchnie będziecie nosić tej wiosny? A może w ogóle zrezygnujecie z kurtek i płaszczyków na rzecz cienkich swetrów, marynarek lub bluz?