Realizuję plan publikowania dwa razy w tygodniu, ale z przyczyn ode mnie niezależnych nie udzielam się na facebooku i instagramie i nie mogłam też odpisać na komentarze pod postem o kolorach, za co przepraszam. Będę w weekend wszystko nadrabiać i mam nadzieję ruszyć już od poniedziałku z kopyta :)

Chciałam Wam pokazać te jeszcze krótsze spodnie o których pisałam w poście o marynarce. To nie jest tak do końca zaplanowana sesja, bo szłyśmy z moją Madzią na spotkanie i na szybko zrobiła mi zdjęcia, ale dlaczego miałabym się nie pokazać w czymś co noszę na co dzień i co lubię.

Nigdy nie miałam spodni o takim kroju, a czuję się w nich rewelacyjnie. Póki jeszcze jest pogoda na odsłonięte kostki, aranżuję je na każdy możliwy sposób z wyłączeniem sportowych butów.

Golf F&F
Spodnie Beata Cupriak
Płaszcz Pro-be
Buty Jonak
Torebka Lauren Ralph Lauren
Pokrowiec na laptop Zofia Chylak
Naszyjnik Pola Zag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czułam się w tych proporcjach i kolorach jak jakaś profesorka od malarstwa :)

O marce Cupriak, słyszałam już jakiś czas temu, ale teraz, po przejrzeniu całej oferty, stwierdzam, że mają bardzo fajny pomysł z gotowymi zestawami do pracy. Co jest o tyle fajne, że ubrania kupione w zestawie kosztują mniej niż gdybyśmy je miały zamawiać oddzielnie. Dodam też, że bardzo podoba mi się ta pani, która jest modelką przy zestawach :)

To jeszcze Wam pokażę kompletnie niespodziewane zdjęcia w tych spodniach, już tak zupełnie na luzie, w bawełnianej koszulce. Powtarza się naszyjnik, uwielbiam go i noszę teraz codziennie. Inne światło, inny aparat, znacznie cieplejszy dzień.

A teraz trzeba pokombinować, jakie by tu spodnie nosić zimą… Jeansy wiadomo, ale chciałabym coś miękkiego, może nawet niekoniecznie eleganckiego, tylko takie spodnie, które będą pasować do ciężkich botków. Jak już znajdę ciekawe propozycje, przedstawię je w formie wpisu.

Pytanie do Was: czy jest jakiś element w Waszej szafie, który budzi Wasze skojarzenia z filmową postacią? Bo mnie te spodnie, za każdym razem jak je zakładam, kojarzą się z Mią Wallace :)