Jestem gotowa, jestem w końcu gotowa na tę książkę. A czy Wy jesteście gotowe?

Dzisiaj wypuszczam w świat mojego pierwszego e-booka. Książkę, która ma szansę ulepszyć czyjeś życie. 20 porad i ćwiczeń, które poprawiają styl.

E-book dla ludzi, którzy z entuzjazmem chcą podejść do swojego stylu. Chciałabym, żeby każdy go nie tylko przeczytał, ale też przemyślał i zaczął działać.

Tytuł e-booka naprawdę wyczerpuje temat, bo to są ćwiczenia ze stylu, a dokładnie 20 porad i ćwiczeń, które ten styl poprawią. 60 stron konkretów. Książka nastawiona na samodzielną pracę i działanie.

Myślę że sporo osób skorzysta z e-booka. Wyróżniłabym tu kilka grup.

  1. Osoby z ogromną ciekawością, które chciałyby coś zmienić w swoim stylu. Coś poprawić, nawet gdy jest dobrze. Coś ulepszyć.
  2. Osoby, które się trochę pogubiły i chciałyby wrócić ze swoimi szafami, ubraniami, stylem na właściwe tory.
  3. Osoby, którym brakuje odwagi i które same hamują swoją ekspresję.
  4. Osoby, którym wydaje się, że są w beznadziejnej sytuacji, że stylu nie mają lub że popadły w stylowy marazm.

Wszystkie te osoby łączy jednak jeden wspólny mianownik:

Te osoby są inteligentne i wiedzą, że styl to nie jest kwestia pieniędzy, tylko myślenia.

I ja się bardzo cieszę, że przez lata skupiłam tutaj ludzi o takich poglądach. Dla nich właśnie jest ta książka.

Ćwiczenia ze stylu - 20 porad i ćwiczeń, które poprawią Twój styl

SPIS ROZDZIAŁÓW:

1. Zmień sposób myślenia o stylu. Zamiast zaczynać zdanie od NIE, zaczynaj pytaniem od JAK

2. Myśl o sobie odważnie. Nikt nie sprawdzi Twoich myśli. W myślach nigdy się nie cenzuruj

3. Nikt nie przyjdzie na ratunek

4. Liczy się przede wszystkim codzienność

5. Trzy kategorie ubrań, które MUSISZ mieć

6. Dress up/dress down

7. Ratowanie/uwalnianie ubrań

8. Współczesne stylizowanie starych ubrań

9. Dobieraj pary do tych ubrań, które już masz

10. Mój styl to prostota, ALE…

11. Zgłębiaj temat

12. W co się ubrać na zakupy – dwie strategie

13. Od zestawu do formuły, od formuły do stylu

14. Metoda na efekt „wow”, która sprawdzi się u każdej kobiety

15. Najprostsza metoda na kolory w Twojej szafie

16. Jest jedna rzecz, na której warto się skupić

17. Wyrób w sobie nawyk zapisywania

18. Wzory na ratunek

19. Tandetna, nieskromna, dziwna – i co w związku z tym?

20. Co wypada w moim wieku?

Niezależnie jednak od samopoczucia związanego ze swoim stylem, każdy coś wyniesie z tej książki. To zawsze będzie krok do przodu i z tego jestem szalenie dumna. Dużo pewności w to, jak bardzo inspirująca jest ta książka, wlała mi moja redaktorka Ania Kopaczewska z którą pracowało mi się po raz pierwszy po prostu wspaniale. Za stronę graficzną książki odpowiedzialna jest Magda Ćwirko, która robiła ze mną Warsztaty Stylu i która zna mnie ze strony estetycznej chyba lepiej niż ja siebie :) Kolory w tej książce są takie całkowicie moje, pojawią się na jesień w mojej szafie, choć już teraz lubię je przemycać na ustach i w biżuterii – wiśnie i złoto.

Jestem bardzo podekscytowana i spełniona, ale jednak mam kilka uwag, które muszę tu Wam napisać!

1.

Proszę, niech Was nie zwiedzie, że książkę się lekko czyta. Nie pozwólcie sobie wydać pieniędzy na coś, co przeczytacie, a czego nie wykorzystacie. Proszę, pochylcie się nad każdym rozdziałem, zastanówcie się, co możecie u siebie zmienić, jak możecie wykorzystać myśl, które Wam przekazuję. Pragnę, żebyście działały. Pragnę, żebyście poprawiały swój styl małymi kroczkami albo wielkimi krokami, ale żebyście kierowały się do przodu -> byle do przodu!

2.

E-book będzie kosztował 99zł, ale chciałabym nagrodzić osoby, które mi zaufają i które kupią go szybciej, więc zdecydowałam, że przez pierwszy tydzień sprzedaży książka będzie dostępna za 69zł. W przyszłym tygodniu, ze środy na czwartek, ustawiona zostanie cena regularna.

3.

Chcę promować tę książkę, ale w takiej formie, żeby skorzystali na tym również czytelnicy, którzy jej nie kupią. Wymyśliłam więc, że na instagramie i facebooku będę Wam zadawać codziennie jedno stylowe pytanie, które ma skłonić Was do refleksji. Dlatego mam nadzieję, że wybaczycie mi przypominanie o książce przez ten tydzień, a jednocześnie wybaczycie mi ciągniecie Was za język w sprawach stylu :))) Zapraszam Was na mój instagram lub facebook, żeby być na bieżąco z pytaniami!

4.

Napisałam książkę tak, żeby z podniesioną głową sprzedawać później wartościowy produkt. Nie znajdziecie tu niczego, co można sobie po prostu wygooglować – nie mam tupetu, żeby pisać takie niekreatywne rzeczy i je wyceniać. Jestem dumna, że piszę od siebie i że tak jak mój blog, ta książka będzie jedyna w swoim rodzaju. Moje myśli przerabiane na wiele dennych sposobów odnajdywałam już na niejednym blogu, ale dzisiaj czuję się tak, jakbym miała jakąś koronację swojej twórczości. I nie chce mi się dzisiaj być skromną. Bo napisałam super książkę, taką jaką sama bym chciała przeczytać.

Dziękuję wszystkim, którzy dodawali mi otuchy, a zwłaszcza tym komentującym, którzy wyrazili swoją radość z mojego powrotu do regularnego pisania. Pokochałam dzięki Wam pisanie na nowo i nie zamierzam przestać tego robić!

Inaczej niż zwykle, mam zamiar przez ten tydzień chodzić dumna jak paw :)

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące książki, piszcie.