fbpx

Misja

Czym jest strona ubierajsieklasycznie.pl?

Ubierajsieklasycznie.pl to blog, który został stworzony z myślą o wszystkich kobietach zainteresowanych tematyką budowania swojego wizerunku w zgodzie z własnym charakterem i osobowością. Blog ma za zadanie pokazać pozytywną stronę mody, która jest często zatarta przez to, co codziennie serwowane jest ludziom w formie reklamy. Moda została spłycona i jest w dzisiejszych czasach, bardziej bezmyślną formą konsumpcjonizmu, niż tym, co tak naprawdę może budować pewność siebie każdej kobiety i podkreślać wspaniały charakter i temperament.

O czym można przeczytać na blogu ubierajsieklasycznie.pl?

Główne zagadnienia poruszane na ubierajsieklasycznie.pl to:

– etyka mody
– pozytywne podejście do własnego ciała
– poszukiwanie swojego stylu, wyrażanie siebie poprzez modę
– rozsądne i satysfakcjonujące zakupy
– poznawanie własnego ciała, jego potrzeb
– moda jako forma wyrazu
– rozwój wewnętrzny

Dlaczego „ubieraj się klasycznie”?

Klasyka to podstawa. Żeby zbudować własny styl trzeba mieć podstawy, tzn. poznać siebie, swoje mocne strony, zdefiniować swój styl i pogłębioną wiedzę teoretyczną przełożyć na praktykę. Wyjaśnię w formie przykładu:

Rozpoczęcie budowania własnej garderoby od zakupu białej koszuli jest błędem. Eksperci ze wszystkich mediów związanych z modą przekonują kobiety, że biała koszula jest klasykiem, który każda kobieta powinna mieć w szafie. Pytam: jest tyle kolorów włosów, odcieni skóry na tym świecie, że jeden element i to w tym konkretnym trudnym kolorze ma pasować na każdą kobietę? Jest to bardzo naciągane. Nie jesteś każda, nie jesteś jak wszystkie, ponieważ „każde” i „wszystkie” nie istnieją. Jesteś Ty, jedyna, niepowtarzalna Ty, która ma gdzieś tam swój idealny krój i kolor koszuli. I nie musi to być biała koszula.

Każda z nas ma swoją klasykę, tylko musi ją odkryć. Każdej z nas, co innego w duszy gra. Każda z nas reaguje inaczej, śmieje się inaczej i inaczej maluje usta. Jeden człowiek jest zlepkiem różnych indywidualnych cech, które ubranie może podkreślić. Właśnie dlatego warto zająć się swoim wyglądem, pomyśleć o nim i odkryć odpowiednie, optymalne elementy, które obramują ten niesamowity twór – osobowość. Dlatego ubieraj się tak, jak chcesz, ubieraj się idealnie, ubieraj się klasycznie.

Ubierajsieklasycznie.pl może być początkiem Twoich poszukiwań.  To takie miejsce w sieci, które kocha wszystkie kobiety.

Zamknij
Ta strona używa plików cookies. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Akceptuję