Bez zbędnego wprowadzenia: co by było, gdyby ktoś wam powiedział, że możecie sobie wybrać za darmo pięć luksusowych ubrań lub dodatków? Mnie osobiście nie stać na rzeczy od projektanta, ale czasem można pomarzyć. Na mojej liście nie ma torebki od Chanel, czy sukienki od Eli’ego Saaba, bo nie lubię rzeczy, które zakłada się tylko raz lub otacza kultem. Jest za to 5 przedmiotów, które bym non stop użytkowała, nie robiąc w domu sanktuarium wokół nich. Chciałabym mieć takie rzeczy, które mogłabym założyć w biały dzień i iść w nich do pracy:)

najbardziej pożądane rzeczy od projektantów, acne, dries van noten, balmain, givenchy, margiela

Sukienka jest piękna i tajemnicza, tak jak cała kolekcja wiosenna 2012 Driesa Van Notena. Fotografie krajobrazów na ubraniach zaczęły się od niego, a teraz już są wszędzie. Ja chcę oryginał. Kolczyki od Balmaina to dalej fascynacja latami 80-tymi. Torba Givenchy to po prostu kontynuacja zachwytu nad czarną skórą, który jak sądzę nie przejdzie mi do końca życia. Buty od Margieli to chyba najbardziej upragniona rzecz z tej listy. Wystarczy na nie spojrzeć i wiadomo, że albo się pokocha, albo znienawidzi. I wreszcie trzy warstwy niebieskiego zaklęte w cudeńkach od Acne.

Przeliczając na konretne pieniądze, lista nie wygląda zachęcająco:
– sukienka Dries Van Noten – 1075EUR
– kolczyki Balmain – 257EUR
– torba Givenchy – 2782EUR
– botki Maison Martin Margiela – 595EUR
– platformy Acne – 400EUR
RAZEM – 5109EUR

Jakoś nie uśmiecha mi się płacić ponad 20 tysięcy złotych za pięć rzeczy. Przynajmniej na razie:)

Wracając do małych rzeczy. Pisałam o zakupie cieni z Inglota tutaj. Po ponad dwumiesięcznym stosowaniu muszę wyznać, że jestem rozczarowana. Cienie już po godzinie ścierają się ze środka powieki. W rezultacie wygląda to tak, jakbym miała mocno umalowane wewnętrzne kąciki oczu, a środek był nieumalowany. Nie mówiąc już o poziomych paskach na powiekach, co też się zdarza. W ciągu dnia się poprawiam. To co byłą zaletą – wielkość, jest teraz największą wadą. Muszę znowu szukać idealnych cieni.

A może wy mogłybyście polecić mi jakąś konkretną markę cieni do powiek? Szukam raczej paletki niż pojedynczego koloru. Najbardziej zależy mi na trwałości.