Wszystkie drogi prowadziły mnie do tej marki. Mam wreszcie letnią torebkę – polskiej marki Me&Bags. Bardzo się cieszę, że polecałyście mi ostatnio w komentarzach letnie torby warte uwagi, bo mam teraz dwie torebki, które spisują się na medal na moim urlopie. Tę małą z dzisiejszego wpisu (chodzę z nią sobie po górach) i dużą (o ) która spisuje się najlepiej na zakupach.

A pokazuję Wam mojego codziennego zwyklaka, czyli zestaw, który bardzo lubię. Dużą marynarkę uwielbiam nosić na czarną lub białą koszulkę, a ostatnio również na białą koszulę, do tego proste jeansy i zwyczajne oksfordki i torebka, która moim zdaniem fajnie zgrywa się z lnem w marynarce.

Torebka Me&Bags
Marynarka H&M
Spodnie Big Star
Naszyjnik Pola Zag
Buty Vagabond

>>Jeśli chcecie sobie kupić torebkę tej marki, koniecznie skorzystajcie z rabatu 10% na hasło: klasycznie. Obowiązuje do piątku, 14 czerwca. Serdecznie dziękuję marce Me&Bags za rabat dla czytelniczek!<<

Ja teraz szukam luzu, naturalności, prostoty, dyskrecji… Trochę mnie korciły torebki z wzorem (szczególnie ta, która kojarzy mi się z sukienką mojej babci), ale pomyślałam sobie, że taka jednolita nie może mi się znudzić i będzie pasować do wszystkiego.

Czego Wy szukacie teraz w swoim stylu? Co w tej chwili jest dla Was najważniejsze?