Intensywna jesień będzie bardzo trudna do przeoczenia. Kobieta o tym typie urody jest ciemna i wyrazista, jej oprawa oczu jest ciemnobrązowa, jeżeli nie czarna. Skóra ciemnej jesieni wygląda jak opalona albo ma prawdziwie złotawy, czytaj ciepły odcień. Ten typ urody może być przy wymienionych cechach łatwy do rozpoznania, jeżeli złoto umieszczone blisko twarzy będzie ją korzystnie rozświetlało.

Neutralem tak jak i dla intensywnej zimy może być czerń. Dobrze jednak, by w jej towarzystwie znalazł się jakiś typowo ciepły kolor. Złoto to oczywiście pierwszy wybór, ale gdy przychodzi mi na myśl jak mocny jest ten typ, zamieniłabym złoto na miedź. Miedziany kolor to takie lekko rudawe złoto. Zresztą wszelkie rudości są jak najbardziej wskazane.

baza intensywna jesieńNie mogłam się powstrzymać przed umieszczeniem tutaj kobaltowego koloru. Nikomu innemu nie będzie tak do twarzy w kobalcie jak intensywnej jesieni. Nasycony, chabrowy kolor jest idealny jako barwa zimowego płaszcza i już nie mogę się powstrzymać przed wyobrażeniem czarnych lub brązowych włosów rozpostartych na takim płaszczu. To nie jest kolor dla nieśmiałych osób, bo on zawsze robi wrażenie. Wskazane dobieranie do niego złotej biżuterii. neutrale dla intensywnej jesieniOczywiście zostaje nam jeszcze cała gama intensywnych zieleni i granatów, które również będą mogły pełnić funkcję neutrala dla intensywnej jesieni.

Jak Wam się podobają intensywne jesienne kolory? W czym czułybyście się najlepiej będąc ciemnymi jesieniami?