Prawdziwa zima nie znosi kompromisów. To taki typ urody, który odżywa pod wpływem kontrastu. Dlatego też dobór neutrali jest w jej przypadku bardzo prosty. Żeby czuć się bezpiecznie prawdziwa zima powinna mieć w swojej szafie przygniatającą większość ubrań w kolorach czerni i bieli.

Zdaję sobie sprawę z tego, że w porównaniu z innymi typami to jest sytuacja godna pozazdroszczenia, ponieważ biel i czerń jest najłatwiej zestawiać z pozostałymi kolorami. W takim zestawieniu zawsze wygląda się elegancko, a zarazem schludnie (bardzo przepraszam, ale nie potrafię znaleźć innego odpowiednika dla angielskiego „put together”, które chodzi mi teraz po głowie:( ).

Wybór bieli i czerni oczywiście nie oznacza pozbycia się innych kolorów. On bardziej ułatwia nam w przypadku, kiedy nie możemy się zdecydować. A z kolorów swoją drogą można śmiało czerpać. Czemu by nie miała prawdziwa zima korzystać ze swoich asów w rękawie, czyli mocnej czerwieni i czystego niebieskiego?prawdziwa zima -baza

W garderobie prawdziwej zimy powinien się dla bezpieczeństwa znaleźć czarny płaszcz, czarne zimowe obuwie i czarne szpilki. Wskazane są też czarna kopertówka i czarna codzienna torebka. Biel natomiast będzie znakomita jako kolor podstawowych t-shirtów, koszul czy najprostszej w formie sukienki. Do tego jeansy, które zawsze są neutralne i nie należy się zbytnio przejmować ich kolorem.

Oczywiście to do Ciebie prawdziwa zimo należy wybór: czy Twoje mocne kolory będziesz przemycała tylko w dodatkach, czy zdecydujesz się na bardziej bazowe rozwiązania. Sądzę, że kurtka w mocnym kolorze, sportowe obuwie, czy torebka mogą zrobić piorunujące wrażenie, zwłaszcza, gdy pozostała część garderoby będzie utrzymana w surowym klimacie. chłodna zima - bazaPodsumowując, prawdziwej zimie przyda się większość ubrań w kolorze czerni i bieli. To są neutrale dla tego typu, co oznacza, że możesz do nich dodawać bezkarnie kolory z Twojej paletki, ponieważ biały i czarny będą dla nich idealnym tłem.