Nie przepadam za spodenkami, jak wiecie. W sumie nawet na innych szorty czy bermudy mi się nie podobają. Ale jeśli już miałabym wskazać jakiś rodzaj stylówki, który będzie dla mnie ok z szortami, to właśnie w aranżacji z koszulą.

Okulary Meller
Koszula Mango
Spodenki Mango
Torba Mango
Buty Tamaris
Pierścionek Arpelc
Notes iblush

Tak trochę w stylu Dark Academia. Zorientowałam się dziewczyny, że sporo piszę o tej estetyce i chyba coś jest na rzeczy. Już tak myślę, że na jesień nie mogę się doczekać powrotu do wełnianych spodni, wiązanych butów, kaszmirowego swetra, koszuli pod kamizelką.

Najwyższy czas na wymianę okularów. Może nie byłoby to głupie, poprzymierzać szylkretowe oprawki. Gdybym miała jakieś świetne oprawki pewnie w niektóre dni rezygnowałabym z soczewek i chodziła w okularach.

Tak sobie snuję jesienne plany. Z pewnością przejrzę szafę, zrobię w niej porządek i obiorę jakiś nowy kurs. Mam ochotę na kolory jak w mojej książce, lakierowane buty do kontrastu z otulającym kardiganem :)

Jest połowa lipca i sporo czasu do jesieni, dlatego fajnie sobie pomarzyć i robić niezobowiązujące plany. Jakie zmiany chciałybyście wprowadzić do swojego stylu, gdy liście zaczną być już czerwone i brązowe?