A teraz wchodzę ja, w białej koszuli. Tak, tak – w białej koszuli. Napisała do mnie moja czytelniczka Agnieszka, która postanowiła wybić mi z głowy niechęć do tego elementu ubioru. Stwierdziła, że koszule, które ona szyje, mi się spodobają i miała rację. Ja po prostu muszę mieć w miarę dopasowany model, bo w typowo męskiej, szerokiej koszuli, czuję się źle. Agnieszka wysłała mi cały „wachlarz” koszul do przymierzenia, a ja najlepiej się czułam w białym modelu w rozmiarze 38 (normalnie też noszę 38).

biała koszula czarne spodnie

biała koszulowa bluzka  czarne spodnie do białej bluzki

czarny zegarekNa ustach mam szminkę Max Factor Lipfinity Long Lasting, którą nałożyłam pędzelkiem. Specjalnie o tym piszę, bo kolor szminki nałożonej bezpośrednio na usta mi się nie podoba, nie jest tak głęboki jak po aplikacji pędzelkiem. Byłam o krok od pozbycia się tej szminki, a teraz to jest moja jedyna czerwień. I oczywiście rezolutnie pozdzierałam wszystkie naklejki ze szminki, wyrzuciłam opakowanie i nie dojdę, który to jest odcień teraz.czerwona skórzana torba

dress code  torba podróżna ze skóry

zegarek cluseKoszula – Decode, jeansy – Big Star, buty – Bayla, torba – Wittchen, zegarek – Cluse

O kiermaszu Wittchena i moich planach co do podróżnej torby pisałam kiedyś na fejsbuku. Modelu, który wybrałam, nie ma już w sklepie. Brałam pod uwagę również tę czarną torbę, ale bardzo się cieszę, że jednak zdecydowałam się na czerwień, ponieważ w szafie mam praktycznie 90% czarnych ubrań i łaknę wyrazistych akcentów.

Wyglądam w tej koszuli trochę inaczej niż zwykle, ale o dziwo, czuję się bardzo „sobą”. Jeśli będzie jeszcze trochę słońca to ponoszę ją z niebieskimi jeansami i sandałami, już na totalnym luzie. I chyba sobie sprawię jeszcze wersję jasnoniebieską, ale wtedy wyciągnę ze szkatułki srebrną biżuterię, a usta będą szły w ciemne róże.

Agnieszka ruszy pełną parą z realizacją zamówień od 24-ego września. Ale już teraz można sobie obejrzeć modele w sklepie i na facebooku i zarezerwować je przez sklep lub kontakt z Agą. Na hasło „klasycznie” dostaniecie 10% rabatu (obowiązuje do 23-ego września włącznie).

Mail do Agi -> info@decodeshop.pl
Telefon do Agi -> 602755144

Z czym nosiłybyście białą dopasowaną koszulę?