Inspiracja może pojawić się wszędzie. Zaatakuje Cię znienacka i nie możesz przestać o niej myśleć. Niedawno odkryłam sklep internetowy, który „myśli” tak jak ja. To jakie tam są stylizacje i jak pokazane są produkty, sprawia, że mam gęsią skórkę. Dosłownie: zedrzyjcie wszystkie ubrania z modelki i mi je dajcie. Nie muszę nawet najpierw oceniać, bo wiem, że mi się spodoba. Tam jest dla mnie tyle inspiracji, że po prostu mogłabym już nie czytać żadnych czasopism, nie przeglądać żadnych blogów i w ogóle odciąć się od świata mody i żyć tylko w świecie totokaelo. Tak się nazywa ten sklepik ze wszystkim, co mi jest estetycznie bliskie.

Pozwoliłam sobie zebrać kilka najładniejszych zestawów i umieścić je tutaj, bo nie ma sensu bombardować non stop swojego pinteresta fotkami każdej nowości, jaka pojawi się na ich stronie.

Najpierw coś na co dzień. Po prostu będę bezczelnie kopiować, tak mi to wszystko odpowiada.

stylistyka totokaelo casual

I jeszcze bardziej wieczorowo lub sexy:)

stylistyka totokaeloźródło zdjęć: totokaelo.com

Każdemu życzę takiego zachwytu, jaki mi się przydarzył. A czy Wy macie jakieś bezkrytycznie uwielbiane miejsca inspiracji? Coś od czego jesteście uzależnieni? Co Was bezgranicznie inspiruje?