Stan w jakim się teraz znajduję sprawił, że moje poglądy na temat ubrania zostały zweryfikowane w ostateczny sposób. Utwierdziłam się w przekonaniu, że ubranie ma nam służyć i warto być bardzo wybrednym jeżeli chodzi o jakość tego, czym ozdabiamy i w czym chronimy nasze bezcenne, kochane ciała. Teraz już jestem na sto procent pewna, że cena nie leży dla mnie w czołówce kryteriów przy wyborze stroju. Najważniejsze są wygoda, funkcjonalność, jakość i design. Wiem już, że warto zapłacić więcej i mieć zapewnione te cztery rzeczy, niż decydować się na kompromisy i rezygnować z wygody kosztem, na przykład, ładnego wyglądu ubrania.

Właśnie znalazłam markę w ubraniach której czułabym się wspaniale i wierzę, że dobrze bym wyglądała. Marka nazywa się Humanoid i ma własny sklep internetowy w którym tworzy tak obłędne i naturalne stylizacje, że jest to aż dziwne w zalewie bardzo wymuskanych i trudnych do noszenia kolekcji. Zwróciłam na nich uwagę dzięki zdjęciu na pintereście i zaczęłam dalej szukać.humanoid beżeTakiego luzu i spokoju nie widziałam już dawno. Rzeczy są proste, wyglądają na miękkie i komfortowe w noszeniu. I jeszcze dochodzi do tego bezbłędna stylizacja. Na naturalnej modelce o stonowanej urodzie wszystko wygląda świeżo i przystępnie dla każdej kobiety.

humanoid czerńNo i jeszcze urzekająca paleta kolorów, w większości neutralnych i przygaszonych. Ubrania są bezpieczne, nie wyróżniające się z tłumu, ale dzięki temu można skupić się na noszącej je osobie, a nie na bajerach :) humanoid szarości humanoid taupeTa przygaszona czerwień jest najbardziej „ekstrawaganckim” kolorem, jaki znalazłam w kolekcji Humanoid.humanoid zgaszona czerwieńźródło zdjęć: webshop.humanoid.nl

To jest istna kopalnia pomysł na jesień i zimę. Marzę o tym, żeby otulić się dużym szalem, założyć długi kardigan do wełnianych rajstop. Nie chce mi się za mocno stroić – chcę żeby było wygodnie i ciepło.

Kiedy patrzę na te stroje to myślę, że już nigdy nie założę niczego obcisłego. One idealnie nadawałyby się właśnie na okres połogu, kiedy kobieta zwraca uwagę zwłaszcza na wygodę ubrania. W tym przypadku to niczym nie ujmuje designowi, który jest po prostu obłędny jak dla mnie. Fajnie, bo myślałam, że internet już mnie niczym nie zaskoczy.

Macie jakieś marzenia stylowe na jesień? Jakieś upragnione kolory albo materiały czy kroje za którymi tęsknicie? Czy któryś zestaw z przedstawionych Wam się spodobał?