Zapraszam Was do obejrzenia mojego drugiego filmiku na Instagram TV. Tym razem opowiadam o torebce marki Przywara Strzałka. Torebkę dostałam w zeszłym roku na urodziny, więc myślę że rok jest dostatecznie miarodajnym okresem po którym można zrobić rzetelną recenzję.

Żeby zobaczyć film wchodzimy na mojego instagrama. Klikamy na napis IGTV, tam gdzie czerwona strzałka, a potem na filmik Przywara-Strzałka.

W zeszłym roku mąż zrobił mi niespodziankę, bo nie wiedziałam, że dostanę torebkę, ale w tym roku sama wybiorę sobie prezent i znowu będzie to czarna torebka. Polskie marki robią fantastyczne skórzane torebki, które są konkurencyjne w stosunku do zagranicznych nie tylko jakością, ale również ceną. Lubię zajrzeć na konto na instagramie czy fejsbuku i zobaczyć jak dany polski projektant opowiada z pasją o procesie tworzenia czy pokazuje kulisy szycia torebki. Dla mnie przedmiot zyskuje dzięki temu duszę.

Pokazuję Wam tutaj dziesięć polskich marek i dziesięć pięknych czarnych torebek na które patrzę jako na potencjalny prezent. Jedna z nich będzie moja i bardzo się na to cieszę.

Jeśli znacie jakieś fajne polskie marki robiące torebki, zapraszam by tą wiedzą dzielić się w komentarzach. Można wklejać linki. Będę przeglądać spam, jeśli Wasz komentarz się nie pojawi, ręcznie go przywrócę :)