Kontynuując temat trendu militarnego oraz spełniając obietnicę z facebooka, podrzucam linki do luźnych spodni w tym stylu. Szukałam czegoś, co będzie miało albo luźne nogawki, albo będzie luźne w kroku. Interesowały mnie spokojne i zgniłe zielenie, moro, khaki. Niektóre dresy wydały mi się tak genialne, że też je tutaj umieściłam. Myślę, że dużą zaletą większości tych spodni jest to, że mogą być stylizowane zarówno w sportowy, jak i elegancki sposób.spodnie w militarnym styluLinki: Topshop, Mango, Confront, Only, Marc O’Polo, bynamesakke, Review, Vila, Nike

A tutaj linki do kilku ciekawych modeli, część z nich ma już niestety przerzedzoną rozmiarówkę.

Simple – dwa bardzo ładne modele, niestety został w obu przypadkach tylko rozmiar 42 – z gumkami na dole oraz eleganckie z klinem.

Top Secretbawełniane pumpy, rozmiary też już na wykończeniu.

La Redoutebawełniane z wysokim stanem (bardzo ładne sposoby stylizacji pokazane na modelce), płócienne oraz chinosy z zaszewkami.

Mostrami – spodnie projektu Magdy Hasiak oraz marki Tiffi z nogawką 7/8.

Stradivarius – choć z poliestru, to umieszczam tutaj, bo sama mam podobne spodnie i jestem z nich zadowolona – z gumkami na dole.

DaWanda – marka KropkiwPaski ma fantastyczne bawełniane spodnie, które ładnie wyglądałyby do szpilek i trampek.

Zarabojówki i spodnie z gumką w pasie.

Tallinder – eleganckie spodnie z wysokim stanem.

Reservedspodnie z wiązaniem w pasie w dobrej cenie, ale zostały tylko 40 i 42.

Unisonospodnie w jasne moro.

Mosquito – bawełniane dresy moro.

Mnie najbardziej podobają się dresy Nike z kolażu (mają piękny kolor) oraz spodnie z Simple. Które modele Wam przypadły do gustu? Śmiało zamieszczajcie linki do podobnych spodni, jeżeli się na nie natknęłyście.