Szukam brązowej torebki. Ale nie jest bez znaczenia odcień brązu. Chciałabym, żeby kolor był jak najintensywniejszy, głęboki. Galanteria, której kolor można kojarzyć z czekoladą, kawą podoba mi się najbardziej. Preferuję srebrne okucia w brązowych torebkach, lubię też łączyć brązy raczej ze srebrną biżuterią. brązowe torebki skórzane

Linki do torebek: VOOC, Asos, Ralph Lauren, Ryłko, Mango, Baron, Hoffmann

Najbardziej przekonują mnie trzy sposoby łączenia tego koloru z innymi, mam zamiar któregoś z nich się podjąć (jeśli nie wszystkich).

1) z bielą – moje ulubione zestawienie, absolutny hicior jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Białe ściany i ciemne meble oraz podłoga to zawsze były i będą moje wnętrzarskie klasyki. Myślę, że spokojnie można to też przełożyć na ubiór.

2) z delikatnym niebieskim – widzę tu szczególnie błękitne koszule i ciemnobrązowe teczki zamszowe, a na to kraciaste marynarki, na dole ciemny jeans, a może sztruks. Tak troszkę w klimatach lat 70-tych.

3) z kolorami wina – śliwki, ciemne czerwienie, róże, głęboki fiolet, borda. Typowo jesienne kolory, wszystkie razem, dopełnione ciemnym i głębokim kolorem ust.

Która torebka podoba Wam się najbardziej? Czy lubicie czekoladowy brąz? Jakie są Wasze ulubione zastosowania tego koloru? Dla mnie najpiękniej wyglądają stare meble i muszę przyznać, że jest to również mój ulubiony kolor włosów u kobiety.