Zobaczyłam tę sukienkę i wiedziałam, że ma być moja. Niestety w sklepie internetowym nie było już rozmiaru, ale od czego ma się przyjaciół. Ala poleciała do stacjonarnego Mango i mi ją kupiła. Dorwała ostatnią sztukę :)

Tego dnia musiałam być bardzo mobilna, dlatego założyłam buty na słupku, które są bardzo wygodne, choć nie jestem w nich taka smukła i wysoka jak w szpilach. Pokazuję jak byłam ubrana po prostu, ale miejcie w pamięci, że noga może być dłuższa :)

Bardzo żałuję, że dopiero teraz kupiłam tę sukienkę. Ona jest idealna do podróży – można sobie złożyć w walizce i zakładać potem bez prasowania, bo to poliester. Miałabym ją przynajmniej na jedno spotkanie autorskie… Raczej nie nadaje się na cały dzień w biurze, ale właśnie na jakąś delegację, gdzie trzeba coś założyć na wieczór i nie przejmować się żelazkiem będzie jak znalazł.

Sukienka Mango
Torebka Baron
Buty Lasocki
Na ustach Rimmel London, Lasting Finish by Kate Moss, odc. 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A przy okazji pokażę Wam jeszcze, co kupiłam na wyprzedażach. W tym sezonie podeszłam do tego zupełnie bez ciśnień i oprócz sukienki kupiłam jeszcze dwa komplety bielizny. Ubieranie się w większości na czarno ma tę fajną zaletę, że pod spodem można umieścić całą tęczę kolorów :) A ja się ostatnio czuję bardzo komfortowo w jasnej bieliźnie!

Ten pierwszy komplet jest delikatnie różowy, a drugi kremowy. Pozornie wyglądają bardzo podobnie, ale ułożenie na ciele jest kompletnie inne. Wizualnie bardziej podoba mi się ten kremowy komplet, jednak już na ciele różowy jest po prostu the best.

Kupowałam rzeczy stacjonarnie w Esotiq, bo jednak ciężko mi się dobiera rozmiar stanika online, a to tak na marginesie są dwa różne rozmiary :)

Kochane, przy okazji od razu mówię, że siadam do odpisywania na komentarze z poprzedniego wpisu. Ostatnie dni spędziłyśmy z Zosią w szpitalu i tylko puściłam wcześniej napisanego posta, ale już nie mogłam się skupić na interakcji. Teraz już w domku, wszystko gra i zabieram się za to :)

Co Wy kupiłyście na wyprzedażach?