Nie umiem ukrywać przed sobą ciągoty do retro. Któryś już raz pokazuję moją ulubioną sylwetkę, czyli sukienkę rozszerzaną ku dołowi z wyraźnie podkreślaną talią. Sukienka na mnie wygląda niewątpliwie inaczej niż na modelce w sklepie. Tam jest wystylizowana w bardziej zrelaksowany sposób – z podwiniętymi rękawami i z paskiem z tego samego materiału. Ja też ją tak będę nosić, ale latem z sandałami i jakąś torbą ekologiczną lub koszykiem.

A teraz dobrałam do niej czółenka z paskiem na wysokim obcasie i szeroki pas ze złotymi ćwiekami, który wygrzebałam lata temu w second handzie. Długo leżał u mnie w szafie, ale wreszcie pojawiła się ta sukienka.

Sukienka A2
Torebka Baron
Czółenka Tamaris
Pasek vintage

Mam dla Was rabat do sklepu A2. Do 5-ego kwietnia po wpisaniu w miejsce na kod rabatowy hasła A2Klasycznie, naliczy Wam się zniżka 15% na zakupy.

Muszę Wam powiedzieć, że sama jestem zaskoczona tym, jak ten zestaw okazał się komfortowy. Sukienka jest bardzo miła w dotyku, natomiast buty mogłabym nosić codziennie. Dzięki platformie nie czuję, że chodzę na obcasach. To też daje mi nadzieję, że codzienne zestawy wcale nie muszą się składać tylko z jeansów i topów i że można to urozmaicać czymś bardziej eleganckim.

Pytanie do Was: jak wyglądałyby Wasze wymarzone buty na obcasie do chodzenia na co dzień? Wiadomo, że musiałyby być wygodne, ale załóżmy, że wszystko co sobie wymyślicie jest komfortowe… Jaką wysokość obcasa, kształt czubka, kolor, materiał widziałybyście u siebie na co dzień?