I znowu kupiłam coś dzięki poleceniu jednej z Was. Nie umiałam niestety znaleźć, kto mi tak reklamował torebki marki Baron, ale zapisałam sobie tę stronkę w zakładkach i okazało się, że jak szukałam specyficznego rodzaju torebki, to tam go znalazłam. Oni mają teraz rabat 30% z okazji dnia kobiet, więc jak ktoś szuka torebki… Podpytałam, rabat będzie na stronie do 08 marca do 23:59 :)

W każdym razie torebka super, w lakierku, który tak uwielbiam i który w końcu odważyłam się mieć na torebce. I od razu na spódnicy, bo czemu nie. To ma być rok odwagi, a nie tylko jeansów i golfów.

Płaszcz Top Secret
Szal H&M
Sweter Benetton
Spódnica Dorothy Perkins
Torebka Baron
Buty Bayla

Od razu wytłumaczę się też z wdzianka z kiepskiego składu. Kupione zostało z pełną świadomością, że to byle co, ale może trochę powyglądać, przynajmniej przez jeden sezon. Bo to taki raczej wiosenny cieplejszy płaszczyk. Spełnia swoją funkcję, ale raczej ciężko mi go polecać – to absolutnie nie jest zakup na lata. Raczej coś czarnego z kapturem, po co można sobie na szybko sięgnąć wychodząc z domu w ubraniu w jakimkolwiek stylu. Właśnie z taką myślą kupiłam i jest ok.

Zdjęcia spontaniczne, zatrzymaliśmy się i trzasnęliśmy fotki pod wieczór, stąd takie tło. No ale chciałam Wam pokazać torebkę i spódnicę, była super okazja. O rety, ile ja dzisiaj marudzę… Zamiast się cieszyć, że za chwilę dużo imprez, bo pół rodziny ma na wiosnę imieniny, urodziny. Że zaraz wyjdzie słońce, że zielono, że ciepło. Że są fajne trendy na wiosną tak naprawdę, znowu coś kwiatowego można przysposobić :)

A dzisiaj Was zapytam, jaki kształt torebki lubicie najbardziej? Bo za mną właśnie taki kształt jaki mam tu na zdjęciach chodził bardzo długo.