Jest coś w stylu boho chic tak nonszalanckiego i zarazem niezobowiązującego, że niezależnie od wieku, kobiety mogą w nim wyglądać wspaniale. Powiedziałabym nawet, że ten styl działa na kobiety odmładzająco.

Mieszanka cyganerii, hipisów, naturalności i romantyczności jest na co dzień praktykowana przez największe gwiazdy. Nie sposób nie zauważyć takich kolorowych ptaków, ale z drugiej strony nie ma w zestawianiu ubrań w tym stylu żadnej trudności. Łatwo zapełnić szafę basicami i tylko uzupełniać ją jedynymi w swoim rodzaju dodatkami wyszperanymi na pchlich targach, w antykwariatach czy pożyczonych od babci. Kobiety, które bez żadnego zastanowienia wytypowałam jako reprezentantki stylu:

Lisa BonetLisa Bonet styl Nicole RichieNicole Richie stylLindsay LohanLindsay Lohan stylRachel Zoe Rachel Zoe stylSienna Miller Sienna Miller stylProste ubrania zestawia się z etnicznymi, czasami bardzo przejaskrawionymi dodatkami. Do białej bluzki pasuje zarówno mix naszyjników jak i wzorzysta apaszka. Jako spodnie można spokojnie nosić jeansowe dzwony, rurki, a nawet skórzane legginsy. Najważniejsze i tak są „szalone” i kolorowe dodatki.

Jak Wam się podoba ten styl i kobiety, które go lubią?