Ten wpis jest realizacją posta: Moodboard nr 8/2016 – Płaszcz i szpada.

Gdyby mi ktoś powiedział, że będę się dobrze czuła w bluzce, która przypomina koszulę nocną, popukałabym się w czoło. Taki styl wydawał mi się odległy od moich upodobań o lata świetlne. Ale na tym polega siła trendów, że czasami nas do siebie przyciągają i dzięki nim możemy spróbować nowych rzeczy. Spróbować i poczuć się inaczej.

Ile ja się naprasowałam przed wyjściem… Nie tędy droga – jeden ruch ręką i już zagniecenia. A te zagniecenia wcale nie są złe. Bo to ma wyglądać tak niedbale, jak koszula spod muszkieterowego płaszcza, nigdy nie prasowana, prana od czasu do czasu :)biała bluzka ala koszula nocna boho bluzka kolczyki z kryształem romantyczny styl styl awanturniczy

Bluzka – H&M, spodnie – Big Star, buty – Pier One, kolczyki – Happiness Boutique, torebka – vintage

Na moim instagramie zdjęcie tej bluzki w aranżacji bardziej boho – z dzwonami i drewniakami. Uważam, że udało mi się tę bluzkę przeciągnąć na swoją stronę, a całość wpisuje się spójnie w mój styl. Strojna forma tej bluzki troszkę przysłania to, czym ten strój tak naprawdę może być. Jest to najbardziej uniwersalny i nieskomplikowany zestaw świata – bluzka i spodnie. Nie zawsze trzeba nosić proste t-shirty.

Więc pociągnijmy to dalej. Co uważacie, że może być fajnym krokiem naprzód w zestawie t-shirt plus jeansy, tak żeby wyglądać troszkę inaczej niż zwykle? Jakie mogą być wariacje na temat t-shirta, czym można go zastąpić na co dzień?