WSPÓŁPRACA

Kontakt: wspolpraca@ubierajsieklasycznie.pl

Jesteś na stronie ubierajsieklasycznie.pl, której autorka pomaga kobietom znaleźć swój styl oraz pokazuje to, co ją chwyta za serce. Nazywam się Maria Młyńska i samodzielnie tworzę to miejsce.

Udzieliłam setek porad zakupowych, porad dotyczących doboru kolorów i stylu. Wiem, że czytelnicy mi ufają i liczą się z moim zdaniem.

Piszę dla kobiet i o kobietach. 98% czytających to kobiety -> 40% w wieku 18-24, 35% w wieku 25-34 lata. Dużo na tym blogu rozmawiamy, wymieniamy się opiniami i polecamy sobie różne, ciekawe rzeczy. Zawsze odbywa się to w otwarty i kulturalny sposób. Jestem dumna z tego, że zdołałam zgromadzić wokół siebie taką fajną i koleżeńską społeczność.

Jak zacząć?

Napisz maila. Pisz mi po imieniu. Pochwal się swoim produktem, usługą. Bądź bezpośredni – pisz od razu, czego oczekujesz. W zamian dostaniesz taką samą bezpośredniość. Jeśli nie wiesz, czego chcesz, daj mi znać – może spodoba Ci się, jak ja widzę temat.

Co oferuję?

Nie wyszczególnię Ci jakie są możliwe formy współpracy, bo chciałabym to ustalać na bieżąco – idealnie dopasować do Ciebie i do mojej strony, fanpage’a i instagrama. Mam otwartą głowę, trudno mnie czymkolwiek zaszokować, dlatego nie ma potrzeby, by owijać w bawełnę i siebie samego cenzurować. Wszystko jest możliwe.

Dostaniesz wszelkie potrzebne statystyki, mój pomysł na współpracę i wycenę takiego przedsięwzięcia. Zapraszam do zadawania pytań.

Pozdrowienia
Maria Młyńska

x