Opinia

Stylista the Voice of Poland

W sobotę, Natalia Sikora wygrała program The Voice of Poland. Z przyjemnością oglądało się jej występy i podziwiało mocny głos. Ale dla mnie zwycięzcą tego programu jest również osoba, która stworzyła wizerunek Natalii. Tak przemyślanych i konsekwentnych stylizacji w programie rozrywkowym dawno już nie widziałam. Za każdym razem, kiedy Natalia wychodziła na scenę miałam ciarki. Malwina Wędzikowska, która jest stylistką programu, ma w moich oczach uznanie. Bardzo się postarała i wyszła poza schemat typu „rockowa wokalistka to skóra nabijana ćwiekami albo dzieci kwiaty”.

W trzech ostatnich odcinkach były inspiracje, jak na moje oko, Mad Maxem, Rickiem Owensem, Michele Lamy i Czarnym Łabędziem. Od razu przepraszam za jakość zdjęć w kolażach, ale są to screeny z YouTube.

natalia sikora voice of poland

No przepraszam bardzo, ale to, co widać poniżej jest genialne i świetnie przemyślane…natalia sikora michele lamy

Muszę przyznać, że inni uczestnicy nie zrobili na mnie takiego wrażenia, ale niewątpliwie każdy z nich przez trwanie całego programu był prowadzony konsekwentnie.

Oglądaliście The Voice of Poland? Podobały wam się szczególnie jakieś stylizacje? Ktoś przykuł waszą uwagę?

KOMENTARZE

 1. Hazel

  Ramiona z piórami + łysina to zdecydowanie Skin z Skunk Anansie :-). Dla mnie te stylizacje są za bardzo inspirowane konkretnymi wizerunkami innych osób, tak 1:1. Ciekawa jestem czy na innych wykonawców też miała taki pomysł.
  http://muzyka.interia.pl/pop/news/orange-warsaw-prawie-sukces,1655698,50

  • Maria Autor wpisu

   Dzięki, nie widziałam tego. Rzeczywiście z tej perspektywy wygląda to bardzo dosłownie. Jednak całość jest jak dla mnie spójna, dlatego dalej mi się podoba.

 2. szpiegula

  obawiam się, że jestem dzieckiem bez tv.
  i jedynie odróżniam voice of poland od you can dance ;-))

  • Maria Autor wpisu

   Szczęściara z Ciebie.

 3. Biurowa

  Z wymienionych wyżej podoba mi się jedynie to coś zwiewnego (pierwsze zdjęcie od lewej) jako całość, no ale de gustibus non est disputandum 🙂

 4. Pani La Mome

  Gdy tylko zobaczyłam Natalię Sikorę skojarzyła mi się z Rickiem Owensem i z Tobą.
  Myślałam tylko, że to taki styl Natalii, a nie podpowiedzi stylistki;).
  może to osobowość wokalistki sprawiła, że stylistka wzniosła się na wyżyny i wyczuła, że tu żaden kit i tandeta nie pasują;)
  Z tego programu zapamiętałam nakrycie głowy – instalację Natalii Nykiel – z mężem się trochę śmialiśmy, że to taki zegar;)

  • Maria Autor wpisu

   Dziękuję Pani La Mome, to miło słyszeć, że się z czymś kojarzę:)))Stylistka mówiła, że na początku rozmawiała z ludźmi i przychodzili do niej z własnymi ubraniami. Potem się krystalizowały pomysły:) Właśnie Natalii Nikiel mi trochę szkoda, że ją tak bezbarwnie w gruncie rzeczy wystylizowała. Zamiast szaleć z jakimiś głupotami trzeba było normalniej, ale z klasą ją zrobić:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

x