Przed wysłaniem mi maila przeczytaj koniecznie.

Jeżeli masz ochotę do mnie napisać, poradzić się, zapytać mnie o zdanie lub po prostu się przywitać pamiętaj o pewnych zasadach, które na pewno już znasz. Ja tylko przypominam.

Zadbaj o pierwsze wrażenie. Zaadresuj mail do mnie: Droga Mario, Hej Maria, Dzień dobry Mario. Spraw przez to, by mail od Ciebie nie wyglądał jak spam.

Używaj dużych liter i polskich znaków. Proszę, zwróć uwagę na interpunkcję, nie wysyłaj mi maili, które są zlepkiem luźnych myśli bez jakiegokolwiek logicznego sensu. Przed wysłaniem wiadomości przeczytaj ją.

Na wszystkie maile odpowiem. Być może Twój problem lub zagadnienie o jakim piszesz będzie na tyle uniwersalne, że stworzę na ten temat posta na blogu. Jeśli nie, nie martw się – i tak dostaniesz indywidualnego maila zwrotnego. Może to trochę potrwać, ale zapewniam, że żaden mail nie zostanie bez odpowiedzi. Bądź więc cierpliwa.

Pamiętaj, że pytania w stylu „jakie kolory mi pasują”, „jaki styl byłby dla mnie dobry” czy ogólnie pytania będące prośbą o metamorfozę stylistyczną są bardzo specyficzne i z oczywistych względów odpowiedź na nie wymaga konsultacji stylistycznej. Świadczę takie usługi, ale są one płatne. Pomagam w doborze sukni ślubnej, konstruowaniu idealnej garderoby czy znalezieniu odpowiedniego stylu. Robię to online, lecz taka usługa wymaga korespondencji i wymiany informacji, aby optymalnie zadowolić klienta. Dlatego jeśli masz takie pytania nie krępuj się: pisz. Dowiesz się ode mnie za jaką opłatą otrzymasz pełną konsultację dotyczącą Twojego problemu.

Na koniec daj znać, że moja odpowiedź do Ciebie dotarła. Podziękuj po prostu.

Jeśli przeczytałaś zapraszam do pisania na maila: stylista@ubierajsieklasycznie.pl.

x